אודות

עמוד הבית /

 אודות

אודות Calling Voice Movement

היא תנועה שמטרתה לקדם את תחום הוראת הקול בישראל ובמזרח התיכון ולייצר Well Being אישי וחברתי דרך לימודי קול מיטיבים.

זהו בית עבור אנשי קול שרוצים להתפתח ולהעמיק בתחום העבודה הקולית. התלמידים הלוקחים חלק בערוצי הלימוד השונים של התנועה, זוכים בהשכלה מבוססת מחקר עדכני במדעי הקול, בשילוב עם גישה סומאטית-הוליסטית.

0
תלמידים מרוצים ברחבי העולם
0
פרסים בתחרויות שונות
0
מעל 20 שנות נסיון בתחום
0
מורים בוגרי השיטה

אודות מורן כהן טלמור מייסדת Calling Voice Movement

את התנועה ייסדה מורן כהן טלמור, בשנת 2005, על-פי יסודות שיטת Somatic Voicework™ the LoVetri Method. במהלך השנים למדו בתנועה מורי קול ואנשי קול רבים, בקורסים שונים וברמות למידה שונות. מורים אלו מהווים את גוף התנועה ומתפקדים יחד כקהילת אנשי קול, אשר מחוייבת למחקר, התפתחות, תרגול והעמקה תמידיים.

Why Choose Us

למה לבחור בנו? למה דווקא Calling Voice Movement

שיטה שעובדת

למורים שהוכשרו בתנועה יש את הכלים הדרושים כדי לעבוד עם מגוון תלמידים, בסגנונות שירה שונים ולתת להם מענה הן מבחינה טכנית (פונקציונלית) והן מבחינה אומנותית.

חיבור

עבודת קול מיטיבה היא כלי התפתחותי שמייצר חיבור – בין אדם לעצמו ובין אדם לחברו. זו עבודה שמשפיעה על החופש הקולי, על ביטוי העצמי ועל החיבור לגוף.

בית

עבור אנשי קול שרוצים להתפתח ולהעמיק בתחום העבודה הקולית. התלמידים זוכים בהשכלה מבוססת מחקר עדכני במדעי הקול, בשילוב עם גישה סומאטית-הוליסטית.

קהילה

Calling Voice Movement היא מרחב מקצועי, מכבד ותומך, אשר מפגיש אנשי קול מתרבויות ודתות שונות, מתחומי קול שונים ומסגנונות מוזיקליים שונים.

אנו רואים מורים לקול כמורים לעבודת גוף לכל דבר ועניין

לפיכך אנו מנגישים לתלמידינו לימודי גוף ברמה בינלאומית, לרבות אנטומיה, פיזיולוגיה, למידה פונקציונלית של מערכות שונות אשר משתתפות בהפקת קול, התנסות ותרגול של אמנויות גוף שונות, מבוא לפתולוגיות והיכרות עם השפה המקצועית הנדרשת לצורך עבודה מולטי-דיסיפלינרית עם קלינאי תקשורת ורופאי אא"ג.

עבודת קול מיטיבה היא כלי התפתחותי שמייצר חיבור – בין אדם לעצמו ובין אדם לחברו. זו עבודה שמשפיעה על החופש הקולי, על ביטוי העצמי ועל החיבור לגוף. המורים ואנשי הקול הלומדים ב- Calling Voice Movement עוברים תהליך התפתחות אישית. ואז, כל אחד מהם לוקח איתו את גוף הידע שהתהווה במהלך הלימוד ומעביר אותו הלאה לתלמידיו, וכך נמשכת התנועה.

מתוך ההבנה שמורים לקול צועדים עם תלמידיהם בנתיבים של התפתחות אישית, יש לנו מחויבות ליצור ולקיים מרחב לימודי בטוח ותומך. לכן, הלימודים ב- Calling Voice Movement כוללים מתודות למידה שונות, רכישת מיומנויות בתקשורת בין-אישית ותרגול מעשי מונחה.

אנו מאמינים שכל אחד יכול לשיר בצורה שתספק אותו

אך אי אפשר לשיר את מה שאי אפשר לשמוע, ואי אפשר ללמד את מה שאי אפשר לשיר. על כן, המורים הלומדים ב-Calling Voice Movement מחוייבים לתהליך התפתחות והתמקצעות, קודם כל כזמרים ותוך כדי כך כמורים. הלימודים כוללים התנסות בחוויות שירה בסגנונות שונים והפקת קול מסוגים שונים. למורים שהוכשרו בתנועה יש את הכלים הדרושים כדי לעבוד עם מגוון תלמידים, בסגנונות שירה שונים ולתת להם מענה הן מבחינה טכנית (פונקציונלית) והן מבחינה אומנותית.

קהילת Calling Voice Movement היא מרחב מקצועי, מכבד ותומך, אשר מפגיש אנשי קול מתרבויות ודתות שונות, מתחומי קול שונים ומסגנונות מוזיקליים שונים. גם כאן מתרחש הקסם והחיבור נוצר. הקהילה מהווה כר פורה ומעורר השראה לשיתופי פעולה, התייעצויות והחלפת רעיונות. וכך, ההתפתחות האישית של כל אחד מאיתנו משתלבת בהתפתחות שלנו כקהילה מקצועית ו-Calling Voice Movement ממשיכה הלאה, בתנועה והתפתחות מתמדת.

Our Teacher

צוות המורים שלנו

המומחים הטובים ביותר בתחומם
יעבירו לכם את הידע שלהם בצורה הטובה ביותר

מורן כהן טלמור

מורה בעל הערכה בינלאומית ומנוסה ל-Somatic Voicework™, שיטת LoVetri. מייסד ומנהל ראשי של Calling Voice Academy. למורן רקע עשיר בדיסציפלינות שונות של תנועה וקול, היא מרצה באופן קבוע בנושא הקול הן בקורסי ריפוי בדיבור וכן בסדנאות למנצחי מקהלות. בחמש השנים האחרונות היא הסמיכה קרוב למאה מאמנים ווקאליים בכל רחבי ישראל.

בועז נחייסי

בועז נחייסי מנהל ומייסד את 'בית הספר של בועז נחייסי', מפתח טכניקות תנועה חדשות ונחשב לאחד ממובילי תחום התנועה בישראל. בועז נחייסי מורה מנוסה ובכיר לפילאטיס\קונטרולוג'י לתחומיו, פלייסטיק במכוני הכושר ומעביר סדנאות וימי העשרה והשתלמות ברחבי ישראל ועתה גם בעולם. בית ספרו של בועז נחייסי מכשיר את המורים והמורות לפילאטיס ופלייסטיק הטובים ביותר והמקצועיים ביותר. בועז נחייסי מעביר סדנאות וימי הכשרה בנושאים שונים המשלבים אנטומייה, פתולוגיות, תשתיות גוף ותודעה. את דרכו החל ב-2008 (ללא נסיון מוקדם בתנועה, ספורט ומחול כלל) ונחשב למטאור בתחום התנועה. בזמן קצר, השיג גמישות, טווחי תנועה ומוביליות שמעולם לא חווה. היום הוא מלמד מורים ומורות מנוסים מגישות וטכניקות שונות, חובבי תנועה וספורט, מתחילים ומתקדמים, ובעלי מגבלות ופתולוגיות המאפיינות את אורח החיים המודרניים. בועז הוא אוטודידקט, חוקר תנועה ואנטומייה ומלמד את כללי התנועה בגוף בדרכו הייחודית.

בועז מאמין כי תנועה היא כלי עוצמתי המעודד את איזון הגוף ותפקודו, מקדם את המימוש העצמי ותומך בגוף בתלאות הדרך. התנועה מזרימה מים חיים. אנחנו מים. אנחנו תנועה.

בועז מלמד לטיפוח הגוף ואהבת הנפש.

גי'ני לובטרי

מייסדת השיטה ™Somatic Voicework
והמשפיעות לפיתוח קול כיום בעולם. מלמדת פיתוח קול כבר 52 שנים,
מתעסקת במחקר על קול יותר מ 35 שנים בשיתוף עם חוקרי הקול
הגדולים בדורנו. מרצה ברחבי העולם ומלמדת כל שנה אלפי מורים לקול
מכל האסכולות.

פרופסור מיכל איכט

פרופסור מיכל איכט, קלינאית תקשורת, ראש המחלקה להפרעות בתקשורת
באוניברסיטת אריאל. מרצה וחוקרת בתחום הקול, מאבחנת ומטפלת
במגוון רחב של הפרעות דיבור קול אצל ילדים, מתבגרים ומבוגרים

אריאל הלוי

מייסד החברה המצליחה Vayomar . בשנים האחרונות ייעץ למאות
חברות ברחבי העולם בתחום העסקים והיזמות.
מתמקד אשר" You are not Moving Slow Enough" הספר מחבר
בקשר בין אינטיליגנציה רגשית לבין היכולת שלנו להשפיע על אנשים.